Новорічна мініатюра в Оборотнівському сільському будинку культури

• Переглядів: 29

29 грудня 2021 року працівники культури та аматори Оборотнівського сільського будинку культури Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області показали  глядачам новорічну мініатюру «Новорічні дива». Чудовий новорічний зал, красуня-ялинка, запальна музика та гарний передноворічний настрій створили святкову атмосферу для дітей та дорослих.

Дитячий новорічний  ранок в Оборотнівському сільському будинку культури

Дитячий новорічний ранок в Оборотнівському сільському будинку культури

• Переглядів: 23

28 грудня 2021 року в Оборотнівському сільському будинку культури Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області відбувся дитячий новорічний  ранок.  Дітей розважали хороводами та подарунками, казковими героями та цікавими іграми. В кінці діти отримали солодощі, куплені за кошти місцевого бюджету Нижньодуванської селищної ради.

Новорічні бібліорозваги в Нижньодуванській бібліотеці

• Переглядів: 12

Наближаються казкові свята, які люблять і дорослі, і діти – Новий рік та Різдво. Сьогодні до Нижньодуванської бібліотеки  Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області завітали учні 4 класу на бібліорозваги «Цей чарівний Новий рік».

День Святого Миколая

• Переглядів: 28

День Святого Миколая – найчарівніший у році. Вночі під подушками усіх чемних діток з’являються омріяні подарунки, а протягом дня продовжуються дива. Не обійшлося без чудес і у Нижньодуванській бібліотеці Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області. 17 грудня 2021 року чарівні фігурки зірочок, місяця, ангелів та Святого Миколая ожили за допомогою бібліотекарів. Учні першого та другого класів із захопленням переглянули  лялькову виставу «Казка про Святого Миколая».

Всесвітній день української хустки

• Переглядів: 15

7  грудня 2021 року працівники  Новочервоненського сільського будинку культури, Новочервоненської бібліотеки та Преображенського сільського будинку культури приєдналися до флешмобу «Українська хустка», який покликаний об'єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій.

ІІ етап огляду – конкурсу майстрів мистецтв та аматорів народної творчості Луганської області «Луганщина – світанок України»

• Переглядів: 17

З 25 квітня 2021 року стартував І етап обласного огляду-конкурсу майстрів мистецтва та аматорів народної творчості Луганської області «Луганщина – світанок України», який проводиться один раз на два роки.

До Нижньодуванської територіальної громади завітала команда Національного музею Голодомору - геноциду

• Переглядів: 13

28 вересня 2021 року до Нижньодуванської територіальної громади завітала команда Національного музею Голодомору - геноциду, яка збирала історії очевидців голодомору 1932-33-го років. Зібрані інтерв’ю розмістять на онлайн - платформі музею.