Запрошуємо на святкування Водохреща!

• Переглядів: 11

Шановні жителі Нижньодуванської громади! Запрошуємо Вас на святкування Водохреща, яке відбудеться 19 січня 2022 року: о 08.00 год. – освячення води в Українській Православній Церкві Святого Благовірного Князя Олександра Невського; 09.00 год. – святкові заходи на річці Красна (пляж за магазином «Хуторок»).  Усі бажаючі можуть освятити воду, прийняти благодатну купіль на водоймищі, зігрітися гарячим чаєм та кулішем. Отримати заряд гарного настрою допоможуть аматори народного мистецтва Нижньодуванської громади з розважальною програмою!

Увага, погіршення погодних умов!

• Переглядів: 22

За інформацією Луганського обласного центру з гідрометеорології у другій половині дня та ввечері 14 січня та вночі 15 січня 2022 року очікується посилення північно-західного вітру 25 м/с. Вдень 15 січня 15-20 м/с. (II рівень небезпечності, помаранчевий).