Нижньодуванська громада

Луганська область, Сватівський район

"Вишиванка" у Дуванці

Дата: 15.08.2018 07:22
Кількість переглядів: 405

       13 липня 2018 року до Нижньої Дуванки приїздив Львівський гурт "Вишиванка" з концертною програмою "Українська пісня - наша гордість і любов! Від Карпат до Луганська!" Дуже прикро, що гурт приїхав не у повному складі, та Вікторія Грицюк, Світлана Кондрашкіна та Микола Гаврук виступили активно, нагадали всім нам красу  української пісні. "Нас мало, та ми у вашиванках! - прозвучало зі сцени як девіз. З цих слів і розпочався концерт, де дуванчани насолодилися і власними піснями львівських виконавців, і українськими народними. "Червону руту" всі присутні гості співали разом із виконавцями. 

       Та не лише піснями розважали гостей львів’яни. Микола Гаврук зі сцени розповідав гуморезки, показував фокуси та грав на акордеоні із зав’язаними очима. Приємністю було побачити на сцені сватівчанку Аліну Ратій із піснями "Заграва" та "Ніч з тобою". 

       Дуванчани дуже гарно провели час. Незважаючи на спеку -  розважалися, співали пісні та танцювали. "Вишиванок" зустріли дуже тепло, подарували квіти та каровай. 

      В концертній програмі також було заплановане "Караоке", в якому звичайно прийняли участь всі охочі. Серед чотирьох учасників - Наталії, Максима, Миколи та Альбіни - оплесками глядачів обрали переможцем Миколу Іщенка. 

     Дуванчани та гості селища дуже вдячні гурту "Вишиванка" за гарно проведений час та можливість насолодитись красою української пісні.  

     


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора