Привітання з Днем незалежності

Дата: 21.08.2018 11:43

Нижньодуванська селищна рада та виконавчий комітет вітає жителів Нижньодуванської селищної об’єднаної територіальної громади з великим національним святом з 27-ю річницею незалежності України! З року в рік ми відзначаємо це свято, з року в рік зустрічається в цей день минуле і майбутнє України. Минуле – це наша пам’ять і досвід, а майбутнє – наша віра, надія та любов, наші майбутні досягнення на нашій рідній землі. Сьогодні, в День незалежності України, бажаємо Вам взаєморозуміння, міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, злагоди та добробуту. Нехай кожен день Вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу нашої громади та рідної України!

Нижньодуванський селищний голова                                В. Росляк