Свято Дня Незалежності

Дата: 27.08.2018 10:19

Нижньодуванська об’єднана територіальна громада відзначила 27-му річницю Дня Незалежності

Днями Україна святкувала 27-му річницю Незалежності України. Цього дня це велике державне свято об’єднало кожен куточок нашої країни. У серці кожного українця палала любов до рідної землі, гордість за свою націю. Хоча Україна зараз переживає тяжкі часи та маємо надію, що ми зможемо подолати всі перешкоди і невзгоди та впевнено ступити у майбутнє.

Вперше ми святкували День Незалежності в статусі об’єднаної територіальної громади в такому масштабі, тому для нас це свято було особливо схвильованим та дуже радісним. Дуже сподіваємося, що кожен житель нашої громади відчув себе потрібним, відчув свою важність для громади, відчув єдність з нею. Відповідальність та важливість цього дня, як ніхто, відчула на собі Шевченко Олена Віталіївна. Вона, як начальник соціально-гуманітарного відділу Нижньодуванської селищної ради, відвідала кожен захід, присвячений цій важливій події, сказала багато теплих слів і поздоровлень жителям нашої громади. І в Новочервоному, і в Новониканорівці, і в Нижній Дуванці Олену Віталіївну зустрічали тепло, гостинно, з одного боку по-домашньому, а з іншого – як поважну особу.

Починали святкувати День Прапора та День Незалежності в селі Новочервоне.  Жителі цього села дуже натхненно підготувалися до свята. Не дивлячись на те, що надворі був ще ранок, багато людей зібралися у сільському будинку культури, щоб разом провести час та насолодитися концертною програмою. Директор клубу Дерев’янко Ольга Юхимівна разом зі своїми працівниками підготували святкову програму, де були співи, танці, зачитування авторських віршів. Новочервоняни, як ніхто, розуміють красу української пісні, тому багато пісень було виконано уже всім відомими народними колективами. Дуже приємно, що в репертуарі народного колективу є пісня присвячена рідному селу «Новочервоне рідне моє», якою вони прославляють рідну землю далеко за її межами. Багато теплих слів привітань було сказано в цей святковий ранок і старостою Новочервоненського старостинського округу Сучок О.В., і директором будинку культури Дерев’янко О.Ю., і членом виконкому Нижньодуванської селищної ради Харламовою С.М., яка в цей день також показала Новочервоненську бібліотеку, її скарби, зібрані десятиліттями. Як справжня господиня, Світлана Миколаївна дбає за бібліотекою, збирає корисні та цікаві матеріали, щоб заохочувати усіх жителів села приходити до неї, пізнавати щось нове та поринати у далекі спогади.

Далі естафету святкування перейняла Новониканорівка. Завідувач сільського клубу Мамілієва Т.Ф. привітала жителів села з 27-ю річницею Незалежності, а вже потім свою концертну програму представили артисти Нижньодуванського будинку культури. Новониканорівці з оплесками зустрічали артистів, дуже радо підспівували «Дуванчаночкам», щиро сміялися з кумедних сценок та гуморезок. Приємний був вечір, приємні люди, гостинний прийом.

Останній акорд у святкуванні Дня Незалежності прогримів у Нижній Дуванці. Теплий серпневий вечір зустрічав жителів та гостей селища біля стадіону школи. Багато поздоровлень пролунало цього вечора, багато теплих слів та побажань не лише жителям громади, а й усій неньці-Україні. Зустрічали гостей чарівними посмішками ведучі святкового концерту Косенко Марина та Сініцин Олексій. Виступ народного ансамблю «Дуванчаночка» гості зустрічали з оплесками, а студію мініатюр зі сльозами сміху на очах. «Куми» Крикунов Артем, Сініцин Олексій, Олена Довгаль, Марина Косенко та Світлана Замошнік стали уже улюбленцями публіки. Радував око нижньодуванчан молодий танцювальний колектив «Карнавал», а слух -  тріо «Чепурушки» та тріо «Вербиченька». Після концерту дуванчан чекала дискотека, несподівані зустрічі та море позитиву.

Жителі Нижньодуванської селищної ОТГ, як і вся Україна, 24 серпня були заряджені позитивом, піднесеним настроєм, в очах горів блиск, кожен відчув на собі заряд енергії. Сподіваймося, що не лише свято Дня Незалежності подарує нам єдність, а кожен прожитий день кожного громадянина України покаже приклад любові до рідної землі, приклад взаєморозуміння, приклад того, як треба прожити своє життя на своїй рідній землі, щоб зробити вагомий внесок у розвиток нашої держави. Гордімося, що ми українці!