Нижньодуванська громада

Луганська область, Сватівський район

Оголошення про фотоконкурс

Дата: 31.08.2018 11:52
Кількість переглядів: 430

                                                "Вікі любить пам’ятки" 

        З 1 по 30 вересня 2018 року триватиме щорічний міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини "Вікі любить пам’ятки" - цей конкурс визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Метою проекту є зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року конкурс проходить у понад 50 країнах світу. 

        Для участі у конкурсі потрібно бути зареєстрованим  у Вікісховищі - одному із сестринських проектів Вікіпедії, сфотографувати пам’ятку/и з конкурсних списків та завантажити ці фотограіфії  до Вікісховища з 1 по 30 вересня, а також обов’язково вказати їхній унікальний ID. 

       Призовий фонд буде розділений між  авторами найкращих фотогграфій конкурсу загалом, автори найкращих фото кожного регіону, учасниками, які сфотографували найбільшу кількість пам’яток та переможцями  спецномінацій.  Окремою номінацією відзначатимуться автори, які вперше беруть участь у конкурсі. 

       Детальніше із регламентом конкурсу можна ознайомитися за лінком: http:/ua.wikimedia.org/wiki/Вікі любить пам’ятки 2018/Регламент. 

       Пропозиції щодо співпраці та питаннями звертатися до організаційного комітету конкурсу: wlm@wikimedia.org.ua


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора