Свято Першого Дзвоника

Дата: 03.09.2018 13:35

Свято Першого дзвоника в Нижньодуванській ОТГ

Перше вересня - День знань, завжди особливе свято, адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів. Особливо хвилююче це свято для першокласників. Вони, такі ще маленькі та необізнані, за руку з мамою і татом, переступають поріг своєї нової другої домівки. Ці діти – мабудь найкраща прикраса свята. З квітами, з пишними бантами та в костюмах вони крокують у нове життя. Дві школи Нижньодуванської селищної ОТГ – Нижньодуванська та Новочервоненська – зустрічали 1 вересня 22 дитини. Школа відкрила для них свої двері, класні керівники – Замошнік Світлана Володимирівна та Лях Інна Вікторівна – відтепер стали їхніми першими вчителями та наставниками.

Ранок цього святкового дня був сонячним. На подвір’ї шкіл зібралися учні, вчителі, батьки, гості. Чутно було гомін, сміх та музику. З традиційними словами від директорів шкіл Бикової Л.В. та Дрокіної Н.Д. «Свято Першого дзвоника оголошую відкритим» розпочалася першовереснева лінійка. На святі були присутні почесні гості. Це і голова Нижньодуванської селищної ради Росляк В.М., і начальник соціально-гуманітарного відділу Шевченко О.В., і голова СФГ «Каштан» Кошова К.В., і староста Новочервоненського старостинського округу Сучок О.В., і директор СТОВ «Лан» Коновалов М.І., і як завжди кожного року настоятель храму Олександра Невського отець Георгій. Усі гості привітали учнів, батьків та вчителів з початком нового навчального року. Особливу увагу акцентували, звичайно, на першочках та випускниках. Для одних це перший в житті перший дзвоник, а для інших – останній. Тому свято для них було особливе і схвильоване. Від Нижньодуванської селищної ради та від спонсорів були подаровані подарунки першокласникам. Задовонені та зніяковілі вони стояли з пакетами та стрічками на грудях, а згодом пізніше розказали свої перші віршики в своїй новій оселі. Зі сльозами на очах на них дивилися батьки. Кожен з них розумів, що у їх дитини, як і у них самих, розпочинається нове життя, зі своїми перемогами і труднощами, з першими шкільними відзнаками, з першою шкільною любов’ю! Тому батьки не стримували емоцій та  насолоджувались святом.

Випускники також привітали наймолодших своїх друзів. Вони, як найстарші учні, вже знають всі стежини рідної школи і пообіцяли допомагати першачкам достойно увійти в шкільну родину. Після того як першокласники продзвеніли перший дзвоник, випускники, взявши їх за руки, провели до їхніх класів.

Свято промайнуло швидко, яскраво й урочисто! Вчителі були «задаровані»  квітами, учні відвідали перший урок. То ж,  любі дітки та вчителі, зі святом! Хай буде успіх, хай буде наснага та творчий підхід до навчання. Хай здобуті знання допомагають у подальшому житті. Хай цей навчальний рік буде легким та плодотворним.