Увага! Тренінговий курс

  • 483

  Проект «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що впроваджується Українським жіночим фондом за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує набір на безкоштовний тренінговий курс з розвитку бізнес-навичок в Луганській області. Партнером Проекту у Луганській області є громадська організіція «Сєвєродонецька молодіжна рада», м. Сєвєродонецьк.

  Метою навчання є сприяння розвитку самозайнятості та малого бізнесуВипускники тренінгової програми зможуть взяти участь в конкурсі міні-грантів (до 38тис.грн) на заснування /перенесення свого малого бізнесу, а також будуть отримувати консультативну та методичну підтримку протягом 3 місяців.

    Тренінговий курс складає 10 модулів (повних днів) і триватиме близько 1,5 місяці. Орієнтований час початку тренінгового курсу – вересень 2018 р.

   Курс включатиме: вибір напрямків бізнесу , з яких легко почати; тестування бізнес-ідей; методи залучення клієнтів; найбільш сучасні методи просування товарів та послуг через інтернет; техніки продажу; правове забезпечення бізнесу; ведення фінансів та звітності; дострокове планування в бізнесі; підготовка бізнес-плану.

  Усі учасники будуть забезпечені проживанням, харчуванням, відшкодуванням вартості проїзду з районів області.

   Для запису на тренінговий курс необхідно заповнити анкету за посиланням:https://ukr.wf/f. Після заповнення анкети протягом тижня буде надіслане підтвердження про отримання заявки.

 Термін подання заявок до 12.09.2018 включно за посиланням:http:clc.to/dah_2g.

     Більш детальна інформація за номером 098-002-99-88 або звернувшись на сайт https://eopak.org.ua/.

 

Інші оголошення

Всі оголошення