Нижньодуванська громада

Луганська область, Сватівський район

Програма "Initiative East"

Дата: 06.09.2018 08:30
Кількість переглядів: 499

    Ініціатива "East" в рамках Поглибленої та всеохоплюючої зони вільної тогрівлі (ПВЗТВ) спрямована на зміцнення економічного розвитку країн, які підписали угоду про асоціацію з ЄС, а саме Грузії, Молдови та України, шляхом надання адресної фінансової та технічної підтримки малим та середнім підприємствам (МСП) в цих трьох країнах.

    Мета Програми  "Initiative East" - сприяння зміцненню потенціалу приватного сектору, зокрема МСП, для конкурування на місчевих та міжнародних ринках шляхом:

- підтримки місцевих мікропідприємств, забезпечуючи фінансування місцевих мікрофінансових установ; 

- надання технічної допомогипартнерським фінансовим посередникам через реалізацію інституційної діяльності, нарощування потенціалу та надання консультаційних послуг для МСП на регіональному та місцевому рівнях; 

- надання МСП кредитних гарантій у місцевих банках та інших фінансових посередниках, спонукаючи їх поліпшувати кредитні умови і, таким чином, забезпечувати розширення доступу до фінансування для МСП.  

    Подати заявку на участь та дізнатися більш детальну інформацію можна за посиланням: http://www.eu4business.eu/ukraine та http://bit.ly/2CiVwvK. Термін подання заявок не визначено, тривалість програми "Initiative East": 2016-2031 роки.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора