Храмове свято у Нижній Дуванці

Дата: 13.09.2018 13:24

12 вересня 2018 року в смт Нижня Дуванка святкували велике свято. Українська Православна Церква Святого Благовірного Олександра Невського святкувала ювілейний –двадцятий – храмовий день. Не мало, не багато –  двадцять років – двері нашої церкви відкриті для прихожан. І саме сьогодні, 12 вересня, для всіх прихожан та для отця Георгія зокрема, як настоятеля церкви, цей день особливий.

З самого ранку до церкви зійшлося багато людей: і постійні прихожани, і голова Нижньодуванської селищної ради Росляк В.М. зі своїми працівниками, і директори Нижньодуванської та Новочервоненської школи зі своїми учнями та вчителями, і працівники Нижньодуванського МБК, і працівники Новочервоненського СБК, а також гості із села Оборотнівка.

Одразу ж розпочалася соборна служба за участі духовенства Сватівського району, яку очолив благочинний Сватівського округу архімандрит Захарій. Усі бажаючі мали змогу сповідатися, причаститися та освятити воду. В кінці служби отець Захарій сказав вітальне слово, подякував усім прихожанам та  гостям за участь у святковій службі,  Росляку В. М. та його колективу за допомогу в  організації цього святкового заходу. Особливу подяку та привітання отець Захарій виразив настоятелю нашого храму отцю Георгію, який уже 16  років з любов’ю до Бога, з любов’ю до людей самовіддано служить  церкві Святого Благовірного Олександра Невського.

Після служби на подвір’ї церкви пригощали свіжозвареною польовою кашою, гарячим чаєм, були накриті столи зі святковими стравами.

Жителі Нижньодуванської селищної громади та її гості достойно, з гордістю та з любов’ю  до Бога провели це святкове, ювілейне храмове свято. Звичайно, дуже хотілося б, щоб церква збирала таку кількість прихожан не лише на святкові дні. Сподіваємося, що підростаюче покоління буде виховуватись з любов’ю до Бога, адже все в нашому житті відбувається з Божої милості та  з Божого благословення. У кожної людини є душа і вона потребує особливого догляду. Якщо тіло може вилікувати лікар, то душу лише щира молитва, з ліками  у вигляді Святого Причастя та любові до Бога і ближнього свого.