Нижньодуванська громада

Луганська область, Сватівський район

Дні сел у Нижньодуванській ОТГ

Дата: 24.09.2018 10:00
Кількість переглядів: 423

Відгуляли, відтанцювали, відсмакували і на День  селища в Нижній Дуванці, і на День села в Новониканорівці, і на День села в Новочервоній! Щирі посмішки, найкращі привітання, подарунки та сльози радості на очах - все це було притаманне нашим жителям вихідними днями 15, 16 та 22 вересня 2018 року. Розпочали святкування у Нижній Дуванці, наступного дня в Новониканорівці, а наступних вихідних у селі Новочервоне. Звучали привітаня від голови Нижньодуванської селищної ради Росляка В.М., від начальника соціально-гуманітарного відділу Шевченко О.В., від голів СФГ "Каштан", "Явір", "Прилужне", "Урожайне", "Лан",  "Промінь", від старости Новочервоненського старостинського округу Сучок О.В., від протоієрея Георгія Шапталова. Були вручені подарунки пайщикам, новонародженим діткам, наймолодшому та найстаршому подружжю та багатьом іншим.  

Концертні програми радували жителів нашої громади. Веселі голоси "Молодушок", "Дуванчаночок", "Україночок", кумедні сценки, вальс, сучасні танці та багато іншого розважали цими днями всіх присутніх. Окрім цього, для наймолодших жителів були батути та аніматори, на стадіонах лунав дитячий сміх та  радісні вигуки.

Фермерські господарства пригощали польовою кашою, звідусіль доносився запах шашлика. Гучна музика, запальні танці, солодкий ярмарок від  школярів Новочервоненської школи, виставки рукоділля та багато іншого цікавого в Дні сел радували жителів Нижньодуванської громади. 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора