Дата: 05.10.2018 11:11

Щороку в першу неділю жовтня в Україні святкують День учителя. Цього року свято припадає на 7 жовтня, та зазвичай шкільні концерти з привітаннями проходять у п’ятницю. Сьогодні, 5-го вересня, в Нижньодуванській ОТГ також вітають вчителів та працівників освіти. О 10 годині ранку в актовій залі школи відбувся концерт, де учні висловили слова вдячності своїм вчителям за знання, за турботу, за добрі настанови. А новочервоненські школярі ще вчора почали святкувати День вчителя. Зранку учні привітали педагогів концертно-розважальною програмою, а потім, традиційно, провели в школі день самоврядування.

Сьогодні  о 12 годині наші вчителі їдуть до м. Сватове, де їх також чекають поздоровлення та нагороди.

Нижньодуванська селищна рада приєднується до всіх привітань та теплих слів, сказаних на адресу вчителів та бажає міцного здоров’я, натхнення, творчості. Хай Ваша нелегка праця, яка приносить таку велику користь, дарує Вам задоволення. Ви своїми знаннями, своїм гострим розумом навчаєте, виховуєте, плекаєте, тож Вам за це велика шана та низький уклін!