До відома жителів ОТГ

Дата: 10.10.2018 13:57

До відома жителів Нижньодуванської ОТГ

Рішенням 16 сесії 7 скликання Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області були схвалені звернення депутатів Нижньодуванської селищної ради до Служби автомобільних доріг в Луганській області, голови Луганської обласної державної адміністрації Гарбуза Ю.Г., народних депутатів України, прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо вирішення питання стану та ремонту автомобільних доріг загального користування в Нижньодуванській селищній ОТГ.  8 жовтня 2018 року голова Нижньодуванської селищної ради В. Росляк  отримав відповідь від в.о. начальника управління розвитку та утримання мережі автомобільних доріг Луганської облдержадміністрації А. Романенка щодо розгляду даного звернення, в якому йдеться мова про наступне.

«Вказана у зверненні автомобільна дорога Р-66 та розташований на ній міст стоять на балансі Служби автомобільних доріг у Луганській області (далі - Служба).

Відповідно до листа начальника Служби від 04.10.2018 № 1-1083 протягом 2018 року виконуються проектно-вишукувальні роботи та розробляється проектно-кошторисна документація з капітального ремонту автомобільної дороги Р-66 на ділянках км 50+900 - 60+000 та км 60+000-км 66+600. При належному фінансуванні вищевказаних робіт у 2019 році, планується виконання ремонтно-будівельних робіт в обсязі капітального ремонту на вищевказаних ділянках з облаштуванням на них майданчиків для роботи пересувних комплексів ГВК.

З метою поліпшення експлуатаційного стану та недопущення аварійного стану на ділянках вищевказаної автомобільної дороги, Служба у вересні місяці поточного року звернулась з клопотанням до в. о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України щодо вирішення питання по збільшенню обсягу фінансування за бюджетною програмою 3111020 «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення» на 2018 рік у сумі 1 7000,00 тис. грн.

Частина фінансування буде спрямована на проведення аварійних робіт по усуненню ямковості на більш зруйнованих ділянках автомобільної дороги Р-66 в межах Троїцького та Сватівського районів, решта коштів буде задіяна на заготівлю протиожеледних матеріалів для використання при зимовому утриманню автодоріг 2018/2019 рр.    Стан автомобільного мосту Н-18, НК-80 на автомобільній дорозі Р-66 км 64+565, з максимальним навантаженням на вісь 196 кН потребує ремонту дорожнього покриття. При цьому наявна ямковісгь дорожнього покриття на мостовій споруді критично не зменшує показники навантаження на вісь транспортних засобів. Виконання дорожньо-ремонтних робіт з ліквідації ямковості покриття мостової споруди, заплановано одночасно з виконанням ремонтно-будівельних робіт в обсязі капітального ремонту на ділянках автомобільної дороги Р-66 в другому кварталі 2019 року.

Для підтримання транспортно-експлуатаційних характеристик вищевказаних автомобільних доріг загального користування, Службою планується протягом вересня-жовтня місяця поточного року підрядними підприємствами виконання комплексу дорожньо-ремонтних робіт з ліквідації ямковості на більш зруйнованих ділянках та усунення пошкоджень окремих елементів дороги, що виникли в процесі експлуатації в межах Сватівського району.

Автомобільні дороги 0131309 Нижня Дуванка - Лозно-Олександрівка - КИП «Петрівка» та 0131310 Куземівка - Нижня Дуванка перебувають на балансі управління розвитку та утримання мережі автомобільних доріг області.

Облдержадміністрація вживає усіх можливих заходів щодо приведення автодоріг області у належний стан. Введено в дію Регіональну цільову програму дорожнього будівництва у Луганській області на 2016 - 2019 роки (далі - Програма), яка розроблялася на підставі пропозицій місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Згідно з Програмою, проведення поточного середнього ремонту на окремих ділянках авто дороги 0131310 заплановано у 2019 році і за умови відповідного фінансування такий ремонт буде виконано у визначений термін.

Також повідомляємо, що 10.09.2018 в електронній системі державних закупівель Рго7.огго відбувся аукціон, на якому визначено переможця на проведення робіт з поточного-дрібного ремонту та експлуатаційного утримання деяких автомобільних доріг місцевого значення, у тому числі й автодороги 0131309 Нижня Дуванка - Лозно-Олександрівка - КГІГІ «Петрівка».

Після складання відповідного договору з підрядною організацією будуть розпочаті ремонтні роботи зазначеної дороги.»

То ж, як бачимо, наше звернення було розглянуто, будемо чекати на відповідні дії щодо ремонту зазначених доріг.