Нижньодуванська громада

Луганська область, Сватівський район

Свято працівників культури

Дата: 10.11.2018 12:20
Кількість переглядів: 403

      9 листопада ми святкували, ми співали-танцювали, ми вітали представників прекрасної професії, адже хто,  як не вони, несуть радість і прекрасний настрій! Працівники культури навіть у своє професійне свято відпрацювали на всі 100 і зробили прекрасне свято для всіх присутніх глядачів нашої громади. Наші ведучі Олексій і Марина, як завжди, були на висоті. Та сьогодні вони з особливим настроєм проводили святковий захід. Відчувалось щось особливо приємне, особливо натхненне у їхніх словах, адже вони з особистого багаторічного досвіду знають всі тонкощі та тягості своєї професії. Температура в тебе чи болить голова, байдуже - ти повинен вийти на сцену і відпрацювати так, щоб ніхто й не здогадався, що в тебе щось не так! Це велика праця. Не кожен зможе стати артистом, треба жити цим, треба хворіти цим. Тому низький уклін Вам, дорогі наші артисти, за Вашу нелегку працю, за те свято, що Ви несете у народ.  

        У це свято лунали слова привітань та вдячності працівникам культури від начальника соціально-гуманітарного відділу Шевченко Олени, від директорів клубів Крикунова Бориса, Дерев’янко Ольги та Мамілієвої Тетяни. Глядачі насолодилися прекрасним концертом. Виступали наші співучі красуні " Молодушки", "Україночки", "Дуванчаночки", наша молода зірочка Аліна Семерня. Звичайно були запальні танці та кумедні сценки. Згадали також цього святкового дня багатьох працівників культури - пенсіонерів, продивилися  їх світлини, а також світлини вже, на жаль, померлих діячів культури. 

        Свято промайнуло швидко, та з гучними оплесками, з щирими посмішками та запальним настроєм! Усі присутні були задоволені тим дійством, що відбувалось на сцені. Наші артисти ще раз  нагадали про важливість проведення свят, адже сучасне життя дуже напружене, а такі прекрасні заходи дозволяють трішечки розслабитись, вдоволь насміятися та нааплодуватися, вийти із залу з піднесеним настроєм і цей настрій понести далі на роботу, в сім’ю. Ось за це Вам велике спасибі, наші дорогі артисти!

   

   

   

   

  

  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора