День Святого Миколая в Нижньодуванській бібліотеці

Дата: 20.12.2018 13:52

День Святого Миколая в Україні є особливо бажаним і довгоочікуваним дитячим святом. За традицією в ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай приносить дітям подарунки і кладе їх під подушку. 19 грудня  до селищної  бібліотеки завітали учні 1-4 класів  на бібліосвято «Йде Святий Миколай, ти добром його стрічай».

Свято відкрила бібліотекар Степанова Людмила Євгенівна, яка ознайомила дітлахів з книжковими новинками на новорічну тематику,  з легендами та переказами про Святого Миколая, з історією його життя. Впродовж свята дітлахи відгадували вікторини та приймали участь у різноманітних іграх, де кожна дитина проявила свої творчі здібності і отримали величезне задоволення та гарний настрій.

Малеча приймала участь у конкурсі «Нагодуй віслюка яблуками», під час якого чотири команди показали свою швидкість та вправність. Глядачі дивились з великим задоволенням, вболіваючи  за гру своєї команди.

Основним атрибутом новорічних свят є ялинка. Для наступного конкурсу «Одягни ялинку» лісовими красунями стали самі бібліотекарі. Цей конкурс викликав шквал аплодисментів та позитивних емоцій, а бібліотекарі виглядали просто казково. Весело також пройшов конкурс одягання на швидкість, а шкільний бібліотекар Зоя Миколаївна Жолудь провела гуртову розвагу по розгадуванню загадок.

В кінці свята учасники всі присутні прийняли участь у танцювальному флеш-мобі , який зарядив дітей гарним настроєм і позитивними емоціями.

Ну і звичайно, яке ж свято без подарунків? Усім слухняним діточкам Миколай подарував чудові призи.

Хай кожне зимове свято приносить дітям радість, задоволення, пізнання нового. Бажаємо усім читачам бібліотеки  та їх родинам веселих свят, щастя, миру і здоров’я.