Новорічне свято в Нижньодуванській школі

Дата: 04.01.2019 13:28

Новорічне свято у Нижньодуванській школі

Новорічні свята - чарівні. У переддень Нового року, 27-28 грудня, для учнів 1-11 класів Нижньодуванського ЗЗСО І-ІІІ ступенів в актовій залі нашої школи пройшло Новорічне свято. Саме з цього часу  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися, учням нашої школи потрібно було підготувати казкову атмосферу -  прикрасити новорічну ялинку й актову залу сніжинками, гірляндами, кульками та іграшками. Саме новорічна ялинка – найголовніший атрибут Нового року.

У всіх учнів, вчителів та батьків  був святковий настрій, відчуття казки та чогось чарівного – новорічного.  Святкування Нового року у стінах школи проходили у 3 зміни: 1-4 класи (27.12.2018), 5-7 класи та 8-11 класи(28.12.2018).  Для учнів 1-4 класів батьки, під керівництвом класоводів, підготували святкову феєричну програму «Новорічні пригоди»   з цікавим та веселим  сюжетом,  піснями, хороводами та іграми. Але учні молодших класів не хотіли залишитись  осторонь і  підготували свої новорічні виступи: пісні, танці.  По закінченню свята Дід Мороз та Снігуронька  подарували солодкі подарунки  85 учням 1-4 класів. Для учнів 5-7 класів семикласники  підготували казкову, костюмовану  постановку «Новорічна магія», де   відбувались дійства з декількох казок, але на сучасний лад. Тут були і Шарль Перо з дружиною, і матуся Червоної Шапочки (оперна співачка) та її донька, і дід, баба та Снігуронька, вилікувати яку допоміг Дід Мороз.  Для учнів 8-11 класів одинадцятикласники підготували виставу «Самі вдома». Усі присутні (вчителі, батьки, учні, гості) переглянули декілька телепередач: «Ліга сміху», «Голос країни» (виступ Вірки Сердючки), «Танці з предками».  Всі  уважно спостерігали за  чудовою грою акторів-аматорів. Хочеться лише побажати успіхів нашим випускникам, яких очікує ЗНО.

По закінченню свята для учнів  8-11 класів була організована Новорічна дискотека.

Дякуємо Нижньодуванській селищній раді за новорічні солодкі подарунки для учнів 1-11 класів Нижньодуванського ЗЗСО.

Гарним настроєм, радістю,   відчуттям  чарівної новорічної  казки  – ось з якими емоціями учні нашої школи зустрічатимуть   новий 2019 рік.