Новорічне свято в Новочервоненській школі

Дата: 04.01.2019 13:36

Новорічні свята – чарівність! Ми завжди чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне — чудес. І вони здійснюються.
Неперевершене святкове дійство відбулося в Новочервоненському ЗЗСО І-ІІІ ступенів 28 грудня. Діти, одягнені в яскраві костюми, побували у справжній новорічній круговерті. Вони співали, танцювали, грали в різноманітні ігри, водили хороводи та відгадували загадки. На завершення заходу Дід Мороз і Снігуронька побажали всім учням щастя, здоров’я, успіхів у навчанні та нагородили солодкими подарунками.
Свято пройшло в добрій, веселій, дружній атмосфері.

А старшокласники нашого закладу розв’язували одвічне питання: хто головний? Чоловік чи жінка?
На арену вийшли команда хлопців на чолі з Дідом Морозом і команда дівчат разом зі Снігуронькою. Учасники намагалися довести свою першість у конкурсах: «Хто я?», «Чоловік чи жінка?», «Угадай мелодію», «Учасники в ряд». Глядачі в залі підтримували конкурсантів гучними оплесками і закликами: «Хлоп-ці!», «Дів-ча-та!». А креативні і непідкупні вельмишановні судді пильно слідкували, щоб перемога дісталася найсильнішим. Ними виявилися дівчата.
       Всі отримали море позитиву і океан приємних вражень!!!