Година безсмертя "Ваш світлий подвиг незабутній"

Дата: 31.01.2019 11:39

31 січня в Нижньодуванській бібліотеці пройшла година безсмертя «Ваш світлий подвиг незабутній», присвячена 76 річниці визволення Сватівського району від німецько-фашистських загарбників. На зустріч завітали учні 8- 9 класів. Година була присвячена пам’яті тих, хто звільняв наш рідний край від фашистських загарбників, ветеранам трудового фронту, які в тилу самовідданою працею наближали розгром ворога, всім тим, хто виніс страшні роки окупації.

Також бібліотекарі ознайомили дітей з виставкою, присвяченою цим подіям. В ній були представлені книги, фотографії, фронтові листи, архівні матеріали та газети воєнної пори.

Учасники заходу вшанували пам’ять героїв - визволителів, які віддали своє життя за те, щоб ми жили в мирі і спокої, хвилиною мовчання.