Зустріч з представниками Луганського відокремленого підрозділу Центру Розвитку Місцевого Самоврядування

Дата: 06.02.2019 09:24

Програма «U-LEAD з Європою» запустила широкомасштабне опитування щодо інвестицій для місцевого економічного розвитку серед ОТГ. Нижньодуванська селищна рада взяла участь у цьому опитуванні, в ході якого буде зібрана інформація про пріоритети інвестицій в місцеву інфраструктуру, що фінансуються за рахунок державних та грантових коштів. Заповнені опитувальники аналізуються на предмет готовності та якості інформації відокремленим підрозділом Центру Розвитку Місцевого Самоврядування  та Київським міжнародним інститутом соціології, законтрактованим програмою  «U-LEAD з Європою». 05.02.2019 р. відбулася зустріч з керівництвом Нижньодуванської ОТГ з метою підтвердження наданої інформації та роз’яснення відкритих питань.