Новочервоненські переможці з волейболу

Дата: 06.02.2019 10:14

5 лютого 2019 року у спортивному залі Троїцької ДЮСШ відбулась відкрита першість Троїцького району з волейболу серед закладів загальної середньої освіти підпорядкованих відділу освіти Троїцької РДА, яка присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан.
Зі словами вітання до учасників змагань звернувся перший заступник голови Троїцької райдержадміністрації Олег Сліпець, начальник відділу освіти Троїцької райдержадміністрації Людмила Суська та голова Троїцької районної організації Української спілки воїнів Афганістану Сергій Непогодін.
У змаганнях взяли участь гості з Нижньодуванської селищної
ОТГ Сватівського району Луганської області – команди юнаків та дівчат Новочервоненського ЗЗСО І – ІІІ ступенів.
У змаганнях з волейболу:
І місце – Новочервоненський ЗЗСО І – ІІІ ступенів;
ІІ місце – Привільська ЗОШ І – ІІІ ступенів;
ІІІ місце – Покровська ЗОШ І – ІІІ ступенів.
Призери змагань нагороджені кубками, грамотами і медалями від Троїцької райдержадміністрації та відділу освіти.
Цей ігровий день приніс усім позитивні враження та неповторні емоції! Вітаємо переможців змагань та бажаємо всім юним спортсменам продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!