Тематична лінійка з приводу 76 річниці визволення Сватівського району від німецько-фашистських загарбників

Дата: 06.02.2019 11:40

Щороку в  лютому  Сватівщина знімає шапку і смиренно схиляється перед святою пам'яттю  воїнів-визволителів, що ціною власного життя відвойовували у гітлерівських окупантів рідну землю. З 27 січня по 2 лютого 1943 року територія нашого району була звільнена від струпу коричневої чуми, і вже 76 щасливих і мирних років кожна жива душа м. Сватове та прилеглих населених пунктів святкує День звільнення і заповідає молодому поколінню берегти мир і пам'ятати про його  ціну.

З нагоди 76 річниці визволення Сватівського району від німецько-фашистських загарбників, з метою вшанування учасників Другої світової війни, ветеранів трудового фронту, памяті полеглих у боротьбі з фашизмом у Нижньодуванському ЗЗСО було проведено для учнів середніх та старших класів тематичну лінійку. Ведучі Жолудь Катерина та Пономарьова Катерина за допомогою фотопрезентації розповіли школярам про криваві дні боротьби  та переможне просування визволителів на території Донбасу на Захід, з глибокою повагою згадали імена командирів дивізій та військових бригад, що виборювали мир і спокій на Сватівській землі. Урочиста Хвилина мовчання  схилила голови нижньодуванських школярів на честь пам'яті 300 полеглих солдат. Учні молодших класів  у ці дні влаштували виставку малюнків “Мир на землі”, а кімнати шкільної та селищної бібліотек чекали на школярів із історично-літературною композицією та презентацією історичних матеріалів про дні звільнення рідної землі.  На книжкових поличках діти побачили тематичну історико-патріотичну викладку літератури.

Нехай холодні дні лютого не згасять вогонь Пам'яті в серцях дорослих та дітей, нехай він світить крізь роки й показує дорогу  до Щастя та Життя!