Засідання робочої групи по Стратегії розвитку Нижньодуванської ОТГ

Дата: 13.02.2019 10:19

БУДЬ-ЯКА ГРОМАДА УКРАЇНИ МАЄ ПРАВО ОБИРАТИ ВЛАСНУ ДОЛЮ. ОСТАННІМ ЧАСОМ ПРОЦЕС СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ ЯК ЕФЕКТИВНИЙ ІНСТРУМЕНТ ТАКОГО САМОВИЗНАЧЕННЯ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ВСЕ ЧАСТІШЕ.

Зараз Нижньодуванська ОТГ знаходиться на важливому етапі свого розвитку. Для того, щоб намітити шляхи розвитку для громади, врахувавши при цьому інтереси смт Нижня Дуванка, а також сіл, які входять до складу громади, існує велика потреба у створенні плану розвитку і визначенні ключових напрямків для подальшого її розвитку. Саме тому Нижньодуванська селищна рада охоче використала можливість співпраці зі спеціалістами ВП ЦРМС у Луганській області, за підтримки Асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області,  в частині допомоги в розробці Стратегії розвитку Нижньодуванської ОТГ на 2019 – 2025 роки.

При розробці Стратегії розвитку громади важливо враховувати пропозиції, думки, бачення розвитку всіх верств населення, тому розпорядженням селищного голови була створена Робоча група. Загалом, це соціально активні люди різних професій та вікових категорій. Таке широке представництво дасть можливість захопити в поле зору Робочої групи всі сфери життєдіяльності громади, відобразити очікування та забезпечити інтереси всіх її жителів. Спільні напрацювання Робочої групи ляжуть в основу розробки Стратегії розвитку нашої громади.

12.02.2019 року до селищної ради завітали фахівці ВП ЦРМС у Луганській області Дрожжин Дмитро Юрійович та Зінченко Альберт Миколайович, щоб поділитися досвідом та навчити членів Робочої групи ключовим аспектам розробки Стратегії розвитку громади.

Вони провели теоретичні та практичні навчання щодо формування Стратегії розвитку територіальної громади, детально розглянувши різні аспекти – починаючи від повноцінного зібрання вихідних даних та проведення різностороннього аналізу цих даних. В результаті роботи учасниками навчань  були визначені проблеми розвитку громади, розпочалася робота над проведенням SWOT- аналізу сильних і слабких сторін громади. За підтримки фахівців, Робоча група  сформулювала проект Місії громади – уявлення про те, якою, на думку членів Робочої групи, має стати громада в майбутньому.