До Дня вшанування Героїв Небесної Сотні

Дата: 18.02.2019 12:35

До дня вшанування Героїв Небесної Сотні у Новочервоненському ЗЗСО І-ІІІ ступенів класними керівниками проведено виховні години, уроки мужності, на яких згадали страшні події 2013-2014 рр. У музейній кімнаті створено експозицію, присвячену пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Вихованці дошкільної групи, учні та вчителі закладу долучилися до акції «Ангели пам’яті», виготовивши паперових ангелів та розмістивши їх на території закладу.

З метою вшанування пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні  учні Нижньодуванського ЗЗСО І-ІІІ ступенів долучилися до акції «Ангели пам’яті» та взяли участь у наступних заходах: виготовлення з паперу білих янголів, розміщення 18 лютого 2019 р. паперових янголів на деревах території закладу, як згадку про тих, хто віддав життя за мирну Україну, проведення уроків мужності до Дня Героїв Небесної Сотні, Створення фотовиставки, присвяченої  пам’ яті загиблих Героїв Небесної Сотні .

Щоб віддати належну пошану мужнім учасникам Революції гідності, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та європейського майбутнього нашої держави, вихованці КДНЗ «Дзвіночок» Нижньодуванської селищної ради  18.02.2019 року також приєдналися до акції «Ангели пам’яті». З метою патріотичного виховання вихователі підготували і провели різноманітні заходи присвячені вшануванню пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні. З дітьми дошкільного віку були проведені заняття,на яких звучала пісня «Пливе кача». Вихователями була організована виставка малюнків  «Герої не вмирають». Під час заняття вихованці виготували тематичну аплікацію.  На згадку про тих, хто віддав життя за мирну Україну, діти розвісили на деревах паперових янголів.