Нижньодуванська громада

Луганська область, Сватівський район

До уваги бджолярів Нижньодуванської ОТГ

Дата: 19.02.2019 11:10
Кількість переглядів: 314

        Бджiльництво - одна з перспективних галузей Луганщини, яка має значний потенцiал, але водночас i багато викликiв, найважливiшi з яких - iнтеграцiя українського бджiльництва в європейський простiр, збут продукцiї, пiдвищення експортного потенціалу, налагодження координацiї між фермерами та бджолярами.

Департаментом зовнішніх відносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльтності  Луганської облдержадміністрації у спiвпрацi з громадською органiзацiєю «Гранд експерт» (м. Миколаїв) було створено Карту медового потенцiалу Луганської областi на електроннiй платформi Гранд експерту - https://www.grand.expert/ua/statistics, де розмiщено iнформацiю про кiлькiсть пасiчникiв та бджолосiмей у районах областi, основнi вiдомостi про провiдних бджолярiв та їх асортимент продукцiї, матководiв заготiвельних компанiй, апiтерапевтiв, виробникiв обладнання, а також мiстить роздiл «На допомогу бджоляру», де розмiщено спецiальнi видання «Алгоритм експорту меду до €С» та «Довiдник корисних посилань для бджоляра». Переглянути коментовану вiдеопрезентацiю щодо роботи платформи можна перейшовши за посиланням https://youtu.be/КoeQНnygA24.

Крiм того, наразi проводиться робота щодо створення двомовного бюлетеню «Потенцiал бджiльництва Луганщини», де плануеться розмiстити iнформацiю про провiдних пасiчникiв областi та iнвестицiйнi проекти галузi бджiльництва.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора