Тиждень української мови та літератури в Новочервоненському ЗЗСО

Дата: 19.02.2019 12:51

18 лютого в Новочервоненському ЗЗСО І-ІІІ ступенів розпочався тиждень української мови та літератури, мета якого залучити школярів до спілкування рідною мовою без використання суржикових виразів.
Ведучі свята – король суржика – Дзідзьо (Галушка Максим) та незрівнянна Оля Полякова (Бувалець Марина) ознайомили присутніх з «суржиковими» новинами. А відома українська ведуча Катя Осадча (Моргошина Діана) провела репортаж зі світського конкурсу «Стоп-суржик – 2019», під час якого визначали зірок, які менше за всіх використовують суржик у своїй вимові. Діти дійшли висновку, що переможець – це чиста, багата, рідна мова. Учасники свята закликали всіх до єднання, щоб звільнитися із тенетів суржика.
Цього ж дня учні прийняли участь у мовному тюнінгу «А я пишу рідною мовою так…», завданням якого було знайти в тексті слово з помилкою та виправити її. Найактивнішим виявився учень 4 класу Токарев Денис.