Тренінг "Основи проектного мененджменту"

Дата: 01.03.2019 10:41

З 24 по 26 лютого 2019 року в м. Сєвєродонецькі відбувся тренінг з "Основ проектного мененджменту" у рамках проекту ПРООН - підтримка ЄС для Сходу України - відновлення, зміцнення миру та урядування, в якому взяли участь староста Новочервоненського старостинського округу Нижньодуванської селищної ради О. Сучок, керуюча справами виконавчого комітету Нижньодуванської селищної ради Н. Лукащук та соціальний педагог Нижньодуванського ЗЗСО А. Крикунов. Мета даного тренінгу - ознайомитися з заповненням проектної заявки, навчитися формулювати ідею проекту, визначити мету, завдання та його результати. В ході тридневного тренінгу наші учасники ознайомилися з цілями сталого розвитку, навчилися складати бюджет проекту та виокремлювати ризики проекту.  По закінченню всі  отримали сертифікати учасників тренінгу з Проектного мененджменту.