Фестиваль "Під Покровом Тризуба -2019"

Дата: 05.03.2019 10:48

Мiнiстерство молодi та спорту України спiльно з управлiнням молодiжної політики та нацiонально-патрiотичного виховання Київської обласної державної адміністрації, Боярською мiською радою та громадською органiзацiєю «Валькiрiя» з 25 по 26 травня 2019 року проводитимуть у м. Боярка (Київської областi) Всеукраїнський фестиваль, спрямований на шанування героїв боротьби українського народу за незалежнiсть i територiальну цiлiснiсть України, «Пiд Покровом Тризуба - 2019» (короткий опис заходу додається).

Фестиваль проводиться з метою вiдновлення iсторичної пам'ятi про подiї Української революцiї 1917-1921 рокiв, задля розвiнчування радянських мiфiв, активiзацiї громадян, зокрема, молодi, через популяризацiю та спонукання до вивчення icтopiї, виховання нацiонально-патрiотичного духу у дiтей та молодi, шляхом проведения культурно-просвiтницьких заходiв.

До участi у заходi .запрошується активна молодь, що цiкавиться розвитком нацюнально-патріотичного виховання, представники молодіжних громадських органiзацiй та бажаючих насолодитися якiсною українською музикою, розповiдями лекторiв, якi є носiями суспiльної думки у сферi театру, кіно, теле- та радіомовлення.

Звертаємо увагу, що на територiї проведения фестивалю дiятиме наметове мiстечко, де учасники (маючи власне спорядження) зможуть розмiститись на 2 днi проведения заходу.

На учасникiв фестивалю чекають також майстер-класи з хенд-мейду, виставки народних майстрiв. Пригоститися смачненьким можна буде на зонi food court, що дiятиме протягом усъого фестивалю.

Цього року на учасникiв чекатиме багато сюрпризiв, про якi дiзнаються на всiх етапах лiдготовки до заходу. Слiдкувати за подіями можна за посиланням:

https://wvvw.face book.cшn/events/227173645973 7590/?active tab=discнssio n

Вхiд вiльний! Розпитгя алкоrольних вапоїв на територiї фестивалю заборонено!