Обласні урочисті заходи з нагоди міжнародного жіночого дня

Дата: 06.03.2019 09:07

5 березня 2019 року в м. Сєвєродонецьку відбулися обласні урочистості події  до Міжнародного жіночого дня. Захід відбувся в Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі, на якому були присутні заступники голови облдержадміністрації, а також представниці центральних органів виконавчої влади, місцевої державної влади, правоохоронних органів, громадськості та інші. Цю урочисту подію відвідали і жінки Нижньодуванської селищної ОТГ – секретар Нижньодуванської селищної ради Лариса Давиденко, землевпорядник Оксана Лобач та староста Новочервоненського сторостинського округу Олена Сучок.

Виконуючий обов’язки голови Луганської обласної державної адміністрації Сергій Філь привітав присутніх з наступаючим святом: «Дорогі жінки, матері, дружини, сестри. Вітаю вас напередодні чудового свята весни. Саме ви, жінки, наповнюєте цей світ теплом та красою. Саме ви даруєте атмосферу чарівності та миру. У ваших турботах про сім’ю, дітей, онуків немає вихідних. Бажаю вам завжди бути коханими, здоровими та жити у мирній Україні».

Сергій Філь вручив почесні відзнаки, грамоти та листи подяки обласної державної адміністрації жінкам, які працюють у різних галузях – освіті, медицині, культурі, в аграрному секторі, а також держслужбовців, військових та представниць поліції. Великою гордістю і радістю для нашої громади було побачити на сцені Ларису Миколаївну  Давиденко, яка також цього дня отримала лист подяки за сумлінну працю, високий професіоналізм та активну життєву позицію. Ми всі щиро вітаємо Ларису Миколаївну та бажаємо здоров’я, успіхів і надалі професійних перемог та здобутків.