Зустріч асоційованого дослідника Київської школи економіки Павла Яворського та фермерів Нижньодуванської ОТГ

Дата: 06.03.2019 09:28

05.03.2019 р в приміщенні Нижньодуванської селищної ради в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» Київським економічним інститутом при Київській Школі Економіки спільно з МБО «Фонд Східна Європа»,  ГО ДЕСПРО та ТОВ «Бломінфо-Юкрейн» для розробки реалістичного профілю та пропозицій щодо потенційних інвестиційних проектів для Нижньодуванської об’єднаної територіальної громади відбулася зустріч асоційованого дослідника Київської школи економіки Павла Яворського та фермерів Нижньодуванської ОТГ.

В ході цієї зустрічі Павло Яворський представив проекти, які були реалізовані в інших ОТГ. В процесі обговорення було сформульовано перелік потенційних ідей бізнес-проектів, які можливо реалізувати в нашій громаді.