Привітання Нижньодуванського селищного голови з 8 березня

Дата: 06.03.2019 10:29

Чарівні, милі, найкрасивіші жінки Нижньодуванської селищної ОТГ! Щиро вітаю Вас з міжнародним жіночим днем 8 Березня! З року в рік це прекрасне свято весни дарує чоловікам можливість виразити свої почуття та емоції, щоб привітати прекрасну половину нашої планети з цим святковим днем та подякувати жінкам за все: за життя, за затишок у домі, за народження дітей, за ту підтримку та опору, що ви даєте нам, чоловікам. У сучасному ритмі життя жінка – це сильна, цілеспрямована та впевнена у собі особистість. Та разом з тим чуйна, ніжна та вразлива дівчинка. І постає одвічне питання: яким чином жінки втілюють у собі всі ці якості. Мабуть це риторичне питання. Так Вас створила матінка-природа. То ж від себе особисто та від усіх чоловіків я хочу подякувати матінку-природу та Бога за те, що в цьому житті нас оточують такі прекрасні, такі сильні та мудрі жінки – жінка-матір, жінка-дружина, жінка-дочка, жінка-колега. Зі святом Вас! Хай доля буде до Вас щедра. Хай чарівні посмішки сяють на вустах, хай в очах блищить вогник від радості життя. Ви – краса, Ви – натхнення, Ви – діамант, то ж заслуговуєте тільки на найкраще – щастя, радість, любов, успіх, повагу та усіляке благо!

З повагою Нижньодуванський селищний голова В. Росляк