Шана Великому Кобзареві

Дата: 11.03.2019 15:45

9 березня відзначається День народження українського поета та художника Тараса Григоровича Шевченка. Свою шану Кобзареві віддали користувачі Нижньодуванської бібіліотеки, які завітали на літературну годину «Шевченко і сучасність», присвячену 205  річниці від дня народження поета. Учасники заходу дізналися багато цікавих фактів з життя Шевченка, читали його вірші, переглядали виставку книг «Земний уклін тобі, Кобзарю», де найбільший інтерес викликав «Щоденник Шевченка» рукописної форми та фототипія примірника «Кобзаря» видання 1940 року.

Багато слів поета покладено на музику – вони стали піснями. Присутні мали можливість прослухати, як   звучить пісня «Заповіт», «Тополя», «Думи мої…»  в сучасній інтерпретації. А учні 8 класу за допомогою бібліотекарів створили портрет Шевченка, якому немає аналогів у світі, і який стане чудовим елементом інтер’єру бібліотеки.