Чергове засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку ОТГ

Дата: 21.03.2019 10:54

20.03.2019 р. в Нижньодуванській селищній раді фахівці ВП ЦРМС у Луганській області провели чергове засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Нижньодуванської ОТГ.  Дмитро Дрожжин та Альберт Зінченко цього разу організували роботу в групах, кожна з яких працювала над окремими питаннями. Перша група визначала сильні сторони нашої громади та зовнішні загрози, що заважають нашому розвитку. Друга – слабкі сторони та можливості для розвитку нашої громади. За допомогою фахівців усі члени Робочої групи разом проаналізували результати роботи в групах, підкорегували основні можливості та загрози Нижньодуванської ОТГ.

Загалом робота пройшла продуктивно і ми поступово наближаємся до того, щоб створити Стратегію сталого розвитку, що передбачає гармонійний розвиток економічної, соціальної та екологічної складових нашої громади.