Засідання робочої групи з питань реалізації завдань в рамках Програми місцевого системного розвитку, що виконується в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»

Дата: 26.03.2019 15:52

26.03.2019 р. в приміщенні Нижньодуванської селищної ради відбулося перше засідання робочої групи з питань реалізації завдань в рамках Програми місцевого системного розвитку, що виконується в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку». Основною темою засідання стало узгодження технічного завдання на розробку комплексної документації щодо управління земельними ресурсами на території Нижньодуванської ОТГ.

Робота пройшла з таких питань:

1. Ознайомлення з проблемами громади в галузі землевпорядкування. Аналіз отриманих вихідних даних в рамках проекту.
  2. Обговорення проблематики та шляхів вирішення питань землеустрою в громаді.
  3. Обговорення та схвалення технічного завдання на розробку комплексної документації щодо управління земельними ресурсами на території Нижньодуванської ОТГ.

Окрім представників Нижньодуванської селищної ОТГ зі складу робочої

групи були присутні: начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Сватівської РДА, головний архітектор району Усов Валерій Іванович; головний лісничий ДП «Сватівське ЛМГ» Сорочук Андрій Вікторович.

Діана Даниленко (регіональний координатор Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»), Наталія Мохорт (провідний інженер-землевпорядник) та Олег Баклажов (представник ГО «Despro») провели детальний аналіз проблем та потреб Нижньодуванської ОТГ у сфері земельних питань.

По завершенню засідання члени робочої групи дійшли висновку про схвалення технічного завдання на розробку комплексної документації щодо управління земельними ресурсами на території Нижньодуванської ОТГ.