Співчуття з приводу передчасної смерті військовослужбовця Дмитра Володимировича Стрекнєва

Дата: 08.04.2019 16:24

Завтра – 9 квітня 2019 року в смт Нижня Дуванка будемо проводжати в останню путь загиблого захисника, нашого односельця-героя, молодого, 21-річного хлопця Дмитра Стрекнєва, який загинув опівночі 6 квітня під хутором Вільний Попаснянського району. Під час обстрілу Дмитро отримав смертельне поранення.

Держава не забуде про Його подвиг та мужність у виконанні військового обов’язку перед Батьківщиною.

Завжди усміхнений, позитивний і життєрадісний – таким ми запам’ятаємо нашого юного героя.

Схиляємо голови перед пам’яттю та відвагою Дмитра. Його життєвий шлях є прикладом для майбутніх поколінь. Голова Нижньодуванської селищної ради В. Росляк, депутатський корпус і виконавчий апарат селищної ради висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким Дмитра. В цю гірку мить щиро поділяємо горе сім’ї Стрекнєвих та разом з Вами тужимо в глибокій скорботі.

Хай земля буде пухом. Вічна пам’ять герою!