Робоча зустріч в рамках проекту USAID "Підтримка аграрного і сільського розвитку"

Дата: 17.04.2019 08:38

12 квітня 2019 року в м. Кєві відбулася робоча зустріч з партнерськими громадами короткого списку Програми місцевого системного розвитку, що виконується в рамках проекту USAID "Підтримка аграрного і сільського розвитку". На цій зустрічі були присутні представники  Нижньодуванської селищної ОТГ в складі Нижньодуванського селищного голови В. Росляка, землевпорядників О. Лобач та О. Сініцина, спеціаліста бухгалтерського відділу С. Підкуйка. Мата даного заходу полягала в аналізі актуальних питань ходу реалізації Програми   місцевого системного розвитку партнерськими громадами короткого списку; обговоренні результатів першої хвилі роботи робочих груп у партнерських ОТГ, координації в питаннях підготовки до затвердження комплексної документації щодо управління земельними ресурсами; обговоренні перспектив економічного розвитку території ОТГ виходячи з наявних ресурсів громади.