Зі святом Великодня!

Дата: 23.04.2019 10:48

Шановні жителі Нижньодуванської селищної громади!

Напередодні великого свята Великодня дозвольте привітати всіх наших жителів зі світлим та урочистим днем Пасхи. Бажаю Вам тільки миру та добра, міцного здоров’я та сімейного благополуччя. Нехай кожен день Вашого життя оновлюється разом із приходом весни, адже весна – це завжди буяння трав та різнобарв’я квітів. Хай на душі завжди буде спокій, а почуття впевненості та світлої радості не покидає її.

Традиційно в ніч перед Великоднем ми збираємося в храмі на святковій літургії, а вже потім – за святковим столом з освяченою паскою зі своїми рідними та близькими. То ж побажаю Вам в цей світлий день приємних зустрічей, теплих спогадів, гармонії та доброго настрою. Хай Бог буде в серцях кожного з нас і береже нас від життєвих негараздів.

Зі святом Великодня! Христос воскрес!

З повагою, Нижньодуванський селищний голова В. Росляк.