Нижньодуванська громада

Луганська область, Сватівський район

Свято зі сльозами на очах

Дата: 10.05.2019 08:58
Кількість переглядів: 299

          9 травня Нижньодуванська громада провела урочисті заходи з нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ще  зранку мешканці зібралися біля меморіалу "Ніхто не забутий, ніщо не забуте" для покладання вінків та квітів а вже потім мінинг продовжився в актовій залі школи. Не зважаючи на дощ, багато людей зібралося цього ранкового дня, щоб привітати живих та віддати шану загиблим ветеранам Великої Вітчизняної війни. В цей святковий день відвідала свято  ветеран ВВВ Тарашевська Марія Петрівна, в залі її зустріли гучними оплесками та квітами. Вона ж, в свою чергу, поділилася спогадами тих тяжків часів, що їй довелося провести на війні. 

Багато слів вдячності пролунали в цей святковий день. До слова запрошувались протоієрей отець Георгій, начальник соціально-гуманітарного відділу Нижньодуванської селищної ради Олена Шевченко. Лунало багато пісень воєнної тематики. Міський будинок культури подарував надзвичайно зворушливу концертну програму.  

День Перемоги назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братства народів. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги над нацизмом– істинний приклад патріотизму для нащадків. 

   

 

 

 

  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора