Дефіле у вишиванках «А сорочка мамина біла, біла…» в Нижньодуванській бібліотеці

Дата: 16.05.2019 15:31

Вишиванки завжди були нашим національним символом, нашою гордістю та автентичною ознакою! Адже вишита українська сорочка – це не просто одяг, це справжній оберіг, який часто називають молитвою без слів.

16 травня, у Всесвітній День вишиванки, працівники та читачі Нижньодуванської селищної та шкільної бібліотек вирішили доєднатися до свята, яке єднає українців всього світу, влаштувавши в книгозбірні справжнє дефіле в вишитих сорочках. Під музичний супровід, допитливі  погляди та оплески глядачів, по килимовій доріжці, яка стала імпровізованим подіумом, діти початкових класів  демонстрували свої вишиванки.  Вбрання з різним оздобленням, орнаментами, в поєднанні з посмішками учасників та глядачів, як веселка, розквітали протягом дня в бібліотеці. А ще, учні 4 класу створили свою ексклюзивну вишиванку, намалювавши її на асфальті шкільного подвір’я. Всі, хто відвідав бібліотеку в цей день, також мав можливість сфотографуватись на згадку біля фотозони  «Я люблю вишиванку».