Участь у Свистунівському фестивалі поезії Тараса Григоровича Шевченка

Дата: 20.05.2019 11:18

17 травня 2019 року учні Новочервоненського ЗЗСО I-III ступенів Моргошина Діана та Рибалко Діана вперше прийняли участь у Свистунівському фестивалі поезії Тараса Григоровича Шевченка, який відбувся у селі Свистунівка. Цього року під доленосними Тарасовими шатами зустрілися близько ста кращих виконавців Шевченківського слова навчальних закладів Луганщини. Свистунівський фестиваль проводиться одинадцятий рік поспіль. Виконавці художнього слова змагалися у чотирьох номінаціях, а саме:
1. Читання віршів Тараса Шевченка соціально-політичної тематики;
2. Читання віршів Тараса Шевченка ліричної тематики;
3. Читання віршів сучасних українських і зарубіжних поетів, українських поетів-класиків про Україну, державну символіку, українську мову, рідний край;
4. Читання віршів сучасних українських поетів про подвиги героїв антитерористичної операції.
Усі бажаючі учасники і гості фестивалю мали змогу взяти участь у яскравому й видовищному шоу з поетичною назвою «Парад вишиванок».
Учасники вирізнялися достатньо високим рівнем підготовки і виконавчої майстерності.
Глядачі були щиро захоплені виступами учнів, їхнім творчим ставленням до підготовки виступів, нестандартними прочитаннями відомих творів Великого Кобзаря.
Всі учасники отримали дипломи, вимпели фестивалю та книги в подарунок.
ХІ відкритий Свистунівський фестиваль поезії Тараса Григоровича Шевченка завершено. З подарунками, дипломами, гарним настроєм і позитивними емоціями учні прощаються зі Свистунівкою, сподіваючись на наступний рік знову поборотися за перемогу на цьому захопливому поетичному дійстві під мудрим і ласкавим поглядом вічно живого і всеперемагаючого Тараса.