До уваги. Фотоконкурс

Дата: 23.05.2019 11:24

Програма «U-LEAD з Європою» запускає всеукраїнський фотоконкурс «Руйнуючи стереотипи: Сильні жінки моєї громади», який триватиме з 21 травня по 11 червня 2019.

Він має на меті встановити тенденції та сприяти розширенню можливостей жінок у розвитку життя громади, зокрема сприятиме підвищенню обізнаності про широкий спектр ролей, які жінки відіграють у нинішньому житті, що повинні бути визнані і враховані при прийнятті рішень на місцевому рівні.

Аматорам та професійним фотографам пропонується подати до трьох фотографій, які відображають їхнє бачення світу, що встановлює рівність і покращує участь жінок.

У додатку  можна переглянути прес-реліз, а більш детальну інформацію та правила участі знайти за посиланням https://hromady.photos/

За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, до Влади Соловйової vlada.soloviova@giz.de.