«Луганщина – світанок України» в Нижньодуванській громаді

Дата: 24.05.2019 15:09

22 травня 2019 року в Нижньодуванській громаді пройшов огляд-конкурс майстрів мистецтв та аматорів народної творчості Луганської області «Луганщина – світанок України». Гаслом цьогорічного огляду-конкурсу є «З вірою в майбутнє». Оцінювати творчий звіт прибуло обласне  компетентне журі у складі Наталії Пасічник, Анжели Филипської, Альони Костнікової та Наталії Стрєльцової. Дорогих гостей зустріли у фойє актової зали Нижньодуванського  ЗЗСО I-I, II ст. з короваєм та  теплими словами привітань. Перед звітним концертом заходу до уваги глядачів була представлена виставка робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва, де були зібрані кращі зразки виробів народних умільців Нижньодуванської громади.

На святі зібралися ті, кому не байдуже, як далі буде зберігатися і примножуватися наші традиції та звичаї. Увазі журі були представлені кращі вокальні, хореографічні номери, кумедні сценки від Нижньодуванського МБК та Новочервоненського СБК. По закінченню огляду за професійну майстерність та участь в  обласному огляді-конкурсу майстрів мистецтв та аматорів народної творчості Луганської області «Луганщина – світанок України» всі учасники отримали дипломи.

Завершальна частина заходу була присвячена захисту ансамблів с. Новочервоне «Горлиці» та «Молодушки» на звання народний.

Гала-концерт за участі кращих аматорських колективів відбудеться 01 червня 2019 року на обласному фестивалі «Луганщина – це Україна!» в рамках відзначення 81-ї річниці Луганської області. Від Нижньодуванської громади у  гала-концерті буде брати участь народний вокальний ансамбль «Молодушки» Новочервоненського сільського будинку культури під керівництвом Ольги Деревянко.