Останній дзвоник в Новочервоненському ЗЗСО

Дата: 27.05.2019 08:07

Останніи? дзвоник у школі – першии? дзвоник дорослого життя!
Яскраві квіти, різнокольорові кульки, усмішки та сльози – усе було під час наи?очікуванішого свята- Останнього дзвоника, яке відбулося у п'ятницю, 24 травня, у Новочервоненському ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
Голосно звучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі вітання i кожне людське серце відгукувалося на малиновии? передзвін дзвоника, що сповіщав про веселу пору канікул та відкривав дорогу в незвідании? світ самостіи?ності та зрілості, проводжаючи випускників у доросле життя.
На урочистіи? лініи?ці було підведено підсумки навчального року, за результатами якого 7 учнів закладу (Слюсар Кирило, Лєбєдь Єлизавета, Пальчик Валерія, Токарев Денис, Химченко Карина, Цицора Єлизавета, Моргошина Діана) отримали Похвальні листи за високі досягнення у навчанні, троє (Клименко Назар, Ходун Станіслав, Токарев Денис)- отримали грамоти та подарунки за участь в обласному конкурсі «Чому я поважаю професію віи?ськового».
Справжньою окрасою свята, звичаи?но, були випускники, для яких цеи? шкільнии? дзвінок насправді останніи?. Вони и?дуть у доросле життя з наи?кращими побажаннями від першоі? вчительки Гончаровоі С.С. та класного керівника Таранець Н.В.
Бажаємо учням і вчителям школи гарного літнього відпочинку, а випускникам - успішного проходження зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до омріяних навчальних закладів!