"Останній дзвоник" в Нижньодуванському ЗЗСО

Дата: 27.05.2019 10:01

24 травня в  Нижньодуванському ЗЗСО I-III ступенів  пройшло радісне і водночас сумне свято «Останній дзвоник». Він продзвенів для всіх учнів, констатуючи той факт, що завершився навчальний рік, здобувся певний багаж знань, всі учні стали на рік дорослішами. Та найсумніше це свято стало для наших одинадцятикласників, адже вони прощалися сьогодні зі школою назавжди.  13 цьогорічних випускників попрощалися зі своїми  шкільними партами  і "продзвеніли" свій останній шкільний дзвіночок. Директор школи Лідія Василівна Бикова привітала всіх присутніх зі святом та підвела підсумки шкільної роботи. Багатьом учням та вчителям було вручено грамоти за участь у різноманітних конкурсах та олімпіадах. Настоятель храму Олександра Невського отець  Георгій сказав вітальне слово та побажав усім учням та, зокрема випускникам, доброго здоров’я, успіхів у подальшому житті.  Зі словами ніжності і турботи звернулася до них і начальник соціально-гуманітарного відділу Нижньодуванської селищної ради Олена Віталіївна Шевченко. За доброю традицією випускники танцювали вальс, дарували квіти вчителям та випускали повітряні кулі в небо.

Свято пройшло з батьківськими сльозами на очах, з посмішками радості та невеличкого смутку одинадцятикласників, гучною музикою та танцями.  Усім учням - гарного літнього відпочинку, а випускникам - гарних оцінок на ЗНО та правильно обраного життєвого шляху. В добру путь!