Робоча нарада працівників Нижньодуванської селищної ради

Дата: 29.05.2019 15:32

29 травня 2019 року керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Нижньодуванської селищної ради Наталія Володимирівна Лукащук зібрала колег, щоб розповісти про свій робочий візит 20-24 травня 2019 р. «Інноваційні форми взаємодії поліції та громадськості на прикладі діяльності управління патрульної поліції в Закарпатській області». Мета ознайомчого візиту: представлення співробітникам поліції та представникам громадськості Луганської та Донецької областей кращих практик побудови сталої взаємодії поліції та громадськості, спрямованих на розвиток взаємодії з населенням у напрямку забезпечення громадської безпеки та правопорядку. Перший та другий  день провели в м. Ужгороді, де всім присутнім презентували проекти патрульної поліції Закарпаття, проект «Кава-ланч з начальником» та ін. Наталія Володимирівна розповіла про екскурсію по місту, про враження від спілкування не лише з представниками поліції, а й населення взагалі. Третього дня відвідали м. Мукачево, де ознайомилися з презентацією проектів «Фідбек патрульної поліції» (відкрите спілкування екіпажів патрульних із населенням, участь у відкритому спілкуванні з громадянами) та «Шкільний патруль». День четверний – презентація проекту «Поліція для спільноти» в с. Невицьке Ужгородського району, відвідування сільської ради, знайомство з її головою, який розповів про діяльність ради, про свої труднощі та досягнення. На п’ятий день пройшла прес-конференція учасників навчального візиту в м. Ужгороді.

Підбиваючи підсумки, Наталія Володимирівна наголосила, що проблеми на Закарпатті такі ж, як і у нас, та ми по різному дивимося на шляхи їх вирішення. Взагалі від поїздки залишилися приємні враження, особливо спілкування з Невицьким сільським головою. Поступово до розмови долучилися всі співробітники селищної ради, загострили увагу на проблемах Нижньодуванської громади та шляхів їх вирішення. Бесіда пройшла жваво та емоційно, народилися деякі ідеї та пропозиції щодо благоустрою території громади. Дякуємо Наталії Володимирівні за детальну розповідь, нову інформацію та приклад роботи інших територій України.