День захисту дітей в  КДНЗ «Дзвіночок»

Дата: 03.06.2019 15:08

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний День захисту дітей — прекрасне свято радості та надії. Саме з цієї нагоди 3 червня 2019 року в  КДНЗ «Дзвіночок» Нижньодуванської селищної ради пройшло свято «Літній квест».

Вже традиційно педагогічний колектив привітав вихованців  дитсадка з цим чудовим святом.

Музичний керівник, вихователі, помічники вихователів разом   з дітьми   влаштували цікаву подорож локаціями, які були  розташовані на території закладу, де розгадували загадки, грали з казковими героями, танцювали та змагалися у спортивних естафетах.  На завершення свята всіх дітей очікував смачний сюрприз, а також подарунки - іграшки від Нижньодуванської селищної ради. А кухар дошкільного закладу приготувала смачний куліш з пиріжками.  Діти отримали невичерпне задоволення та купу позитивних емоцій.

Вітаємо всіх дітей нашого дошкільного закладу а також всіх дітей на Землі з цим чудовим святом. Бажаємо мирного неба над головою, турботи, любові від рідних та близьких людей.