Мирна акція Нижньодуванської громади

Дата: 12.06.2019 16:36

Сьогодні з 09.00 до 10.30 у смт Нижня Дуванка Сватівського району Луганської області поблизу магазину «Каштан» проводилася мирна акція мешканців Нижньодуванської об’єднаної територіальної громади щодо необхідності проведення ремонту дорожнього покриття автошляхів громади. Публічну безпеку та громадський порядок акції забезпечили поліцейські Сватівського відділу поліції. Цю акцію підтримали голова Сватівської районної ради В. Сліпець разом із заступником Л. Павловою, депутат Сватівської районної ради І. Лисенко, з м. Сєвєродонецька був присутній заступник начальника з ремонту, експлуатаційного утримання автомобільних доріг Служби автомобільних доріг у Луганській області О. Сивачок, було запрошено телебачення. Близько 10.00 години голова Нижньодуванської селищної ради запросив усіх бажаючих до себе в кабінет, де пройшло спільне засідання з керівництвом Сватівської райради, депутатами та мешканцями смт Нижня Дуванка. На нараді обговорювали наболівшу всім тему – аварійний стан доріг на Сватівщині. Віталій Миколайович Росляк наголосив, що вже проходить тендерна процедура і в липні почнуться капітальні ремонти дороги с. Новониканорівка. Олександр Миколайович Сивачок розповів про виділення коштів у 2019 році в сумі 102,3 млн. грн. на капітальний ремонт та 4 млн. грн. на ямковий ремонт автомобільної дороги державного значення Р-66 КПП «Демино-Олександрівка»-Сватове-Лисичанськ-Луганськ.  Нарада пройшла жваво та емоційно, адже всі дуже занепокоєні даним питанням, за останній час була не одна аварійна ситуація, що призвела до травми людей. На даний час чекаємо завершення тендерної процедури та початок ремонту вказаної дороги.