Щодо підвищення кваліфікації працівників

Дата: 14.06.2019 10:53

Шановні роботодавці!!!

Якщо ви бажаєте підвищити кваліфікацію своїх працівників, спеціалізацію чи здійснити їх перепідготовку Державна служба зайнятості Вам у цьому допоможе.

Закон України «Про зайнятість населення» надає право на отримання ваучера для безкоштовного навчання, що дозволяє людині підвищити власну конкурентоспроможність на ринку праці.

Право на отримання такого ваучера мають декілька категорій громадян:

-        люди віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менш як 15 років;

-        особи, звільнені з військової служби, служби в органах внутрішніх справ, за наявності вислуги років не менше 10;

-        особи, звільнені з військової служби після участі у проведенні антитерористичної операції, з числа інвалідів до отримання права на пенсію;

-         внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності підходящої  роботи.

На підставі ваучера можуть застосовуватися наступні види навчання:

- перепідготовка;

- підвищення кваліфікації;

- спеціалізація.

Вартість ваучера відповідає вартості навчання, але не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб (1921*10=19210 грн.) та здійснюється Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Ваучери не видаються особам, які не мають професійно-технічної або вищої  освіти, а також тим, хто проходив протягом останніх 3-х років перепідготовку за рахунок коштів Фонду державного соціального страхування на випадок безробіття та зареєстровані безробітні.

Детальну інформацію щодо можливості та умов отримання ваучера можна дізнатись у Сватівському районному центрі зайнятості

Для ознайомлення надаємо перелік закладів професійної (професійно-технічної) освіти Луганської області, де можливо пройти професійне навчання окремим категоріям громадян з робітничих професій за рахунок ваучерів.

Ліцензовані заклади професійної (професійно-технічної) освіти Луганської області, де можливо пройти професійне навчання окремим категоріям громадян з робітничих професій за рахунок ваучерів

(витяг з Переліку навчальних закладів, які мають право здійснювати діяльність у сфері професійно-технічної освіти, для навчання в яких може бути виданий ваучер, що розміщений на сайті МОН України)

Назва професійного (професійно-технічного) закладу освіти

Код професії