Засідання робочої групи з соціальної безпеки та згуртованості

Дата: 21.06.2019 10:39

19.06.2019 року керуюча справами Нижньодуванської селищної ради Н. Лукащук зібрала робочу групу з громадської безпеки та згуртованості Нижньодуванської ОТГ з метою оголошення результатів плідної співпраці з ПРООН. З жовтня місяця почалися перші зустрічі членів робочої групи зі спеціалістом з соціальної мобілізації ПРООН А. Лебедєвой. На зустрічах були визначені поточні проблеми громади, її сильні та слабкі сторони, вивчалися та обговорювалися проблеми громади стосовно безпеки разом з представниками правоохоронних органів, було створено профіль громади, прийнято Положення про робочу групу з громадської безпеки та згуртованості. Майже півроку керуюча справами Н. Лукащук, староста Новочервоненського старостинського округу О. Сучок та соціальний педагог Нижньодуванського ЗЗСО А. Крикунов відвідували чисельні тренінги та семінари, на яких здобували певні знання з проектного мененджменту та обмінювалися досвідом з іншими громадами. Врешті-решт, у травні місяці 2019 року відбувся конкурс, до участі у якому подавалися проектні заявки вартістю більше 87000,00 грн. Від нашої громади було подано одну заявку, а саме - створення сучасного простору на базі Нижньодуванської бібліотеки – Громадська студія-бібліотека. Проект передбачає - створення на базі Нижньодуванської бібліотеки відкритого інноваційного простору, вільного середовища для спілкування, соціальних ініціатив, особистісного розвитку, навчання, творчості, дозвілля, де кожен буде комфортно почуватися, спілкуватись  за принципом «рівний - рівному». Метою проекту є осучаснення бібліотеки. Заявку розглянуто, рекомендовано зменшити бюджет до 87000,00 грн. та подати у конкурсі малих грандів, що відбудеться у червні.  На даний час ми отримали, хоч невелику, та, все ж таки, перемогу – в липні на наш проект буде перераховано перші кошти на придбання меблів для осучаснення студії-бібліотеки. Нижньодуванська селищна рада співфінансує даний напрямок роботи і виділяє 20 тис. грн. на ремонт кімнати. Та, звичайно, цих коштів замало для сучасного ремонту. Тому буде закуплено лише будматеріал, а ремонтні роботи будемо проводити власними зусиллями. Тому всі, хто не байдужий до створення сучасного простору для наших дітей та молоді, долучайтеся! О. Разінькова та Л. Степанова вже займаються вибором шпалер та ін. Директор Нижньодуванського ЗЗСО Л. Бикова разом з працівниками школи також підлаштовують кімнату до початку ремонтних робіт. То ж, усім велике спасибі за зроблену роботу, хоча багато чого ще попереду.

Сподіваймося, це лише початок, наші перші кроки до майбутніх перемог. Надалі будемо подавати інші заявки на грантові конкурси і обов’язково «будемо їх брати» та загальними зусиллями будемо робити життя нашої громади кращим, безпечнішим, комфортнішим. Дуже важливо, щоб нас підтримували депутати та місцевий бізнес. Нам потрібне співфінансування, допомога, ідеї та думка. Якщо буде єдність влади, бізнесу, громадян – разом ми багато зробимо користі в тій місцевості, де ми живемо, де зростають наші діти, де поховані наші предки, де родюча земля та квітучі сади, де зростають розумні та виховані діти, молодь, для яких ми просто зобов’язані зробити якіснішим життя, бо вони – наше майбутнє.