Навчальні тренінги начальника відділу земельних відносин та містобудування

Дата: 25.06.2019 13:22

Минулого тижня начальник відділу земельних відносин та містобудування Нижньодуванської селищної ради Олексій Сініцин відвідав ряд семінарів та тренінгів в різних регіонах України та повернувся до Нижньодуванської  ради з новими знаннями, враженнями та сертифікатом по закінченню навчання з земельних питань.

13.06.2019 р. в м. Києві відбувся захід  «Практична земельна конференція. Землі територіальних громад: облік, управління, розпорядження». Під час заходу було обговорено ряд питань, пов’язаних з розроблення містобудівної документації, зміни меж населених пунктів, геоінформаційні системи як інструмент для управління територіями громад.

18.06.2019 р. О. Сініцин відвідав Форум «Партнерство заради сталого розвитку громад: зміцнення економічного потенціалу на місцях». Захід зібрав близько 200 учасників, серед яких були присутні представники громад та регіональних органів влади, а також донорські та експертні спільноти. Метою Форуму було обговорення кращих практик застосування GIS технологій для прозорого та ефективного управління ресурсами громад а також залучення інвестицій  до громад. В рамках Форуму відбулася церемонія урочистого вручення сертифікатів землевпорядникам партнерських громад, які проходили навчання в рамках тренінгової програми. Олексій Сініцин також отримав сертифікат і приїхав до рідного краю з винагородою за свої старання, прагнення та навчання.

Наступного ж дня 19.06. - 20.06.2019 р. Олексій Сініцин відбув до Одеси на тренінг щодо контролю якості дорожніх робіт,  ефективності закупівель дорожніх робіт та моніторингу впровадження інфраструктурних проектів. Даний тренінг пройшов в рамках співпраці з проектом «Прозорість та підзвітність при здійсненні дорожніх робіт на дорогах місцевого значення», який впроваджується в рамках програми USAID «Взаємодія». Так як Нижньодуванська ОТГ готується до капремонту доріг стали в нагоді питання, що розглядалися на тренінзі – як отримати якісні дороги, ризики при закупівлі дорожніх послуг і робіт тощо.

Начальник відділу земельних відносин та містобудування Нижньодуванської селищної ради повернувся з приємними враженнями, новими отриманими знаннями та досвідом. Нові знайомства, нова пізнавальна інформація, обмін досвідом – все це приносить велику користь у подальшій роботі Нижньодуванської ОТГ.