Дата: 08.07.2019 15:08

Як управління земельними ресурсами допоможе економічному розвитку громади?

Якщо вас цікавить це, та інші, дотичні до цієї теми, питання – запрошуємо взяти  участь у Робочій групі щодо представлення результатів комплексної документації із землеустрою з управління земельними ресурсами Нижньодуванської селищної об’єднаної територіальної громади, яка відбудеться 17 липня 2019 року, о 10 годині в приміщенні Нижньодуванської селищної ради за адресою: смт Нижня Дуванка, вул. Каштанова, 79.

Під час заходу, серед іншого, відбудеться:

• презентація комплексної документації  із землеустрою Нижньодуванської селищної об’єднаної територіальної громади
  • презентація схеми просторового планування громади
  • обговорення  перспективи розвитку різних видів бізнесу в громаді
  • обговорення перспектив розвитку територій Нижньодуванської селищної об’єднаної територіальної громади

Всі питання будуть винесені на обговорення  за участі керівництва та громадського активу громади.

Кожна думка важлива для нас і може вплинути на подальший розвиток громади. Чекаємо на вас!

Програма місцевого системного розвитку виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з БломІнфо-Юкрейн, громадською організацією ДЕСПРО та Київським економічним інститутом в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»